Анонси

У День закоханих кропивничанам пропонують «полюбити своїх депутатів»

 Автор: Ірина Маслюкова. 2288

 

До дня закоханих Всеукраїнська ініціатива «Активна Громада» пропонує мешканцям Кропивницького «полюбити» депутатів місцевих рад.

 

dep

Так, 13 лютого о 13:00 біля обласного краєзнавчого музею регіональна команда ВІ «Активна Громада» запрошує громадян вписати в сердечку на фліпчартному листі: на одній половині, за що вони люблять депутатів місцевих рад (міської, Подільської та Фортечної районних у місті Кропивницькому рад), а на іншій - за що б любили їх ще дужче.

Акція націлена на налагодження діалогу між громадянами та депутатами місцевих рад та інформування жителів міст про те, як вони можуть звертатися до обранців, чим допомагати в роботі.

Після цього кожен охочий може ознайомитися зі списком депутатів, адресами та графіком роботи їх громадських приймалень, і в разі потреби (за консультацією регіональних координаторів) написати звернення, доручення чи пропозицію щодо покращення життя в місті.

Довідково: акція, організована Всеукраїнською громадською організацією «Інститут Республіка», проводиться з інформаційно-просвітницькою метою. Термір «полюбити» вживається в контексті - стежити за діяльністю депутатів, контролювати їх дії, більше звертатися до депутатів і допомагати у вирішенні важливих для міста питань.

Телефони для контактів: Анатолій Стоян 0677929842; Леся Міронова 0507834797.

 

Поширюйте

Коментуйте