Анонси

У Кропивницькому навчатимуть налагоджувати ділові зв'язки

. 1407

 

У неділю, 3 березня, у Кропивницькому з 12.00 до 17.30 ГО „Центр громадянської дипломатії” представляє черговий тренінг із циклу „Школа співробітництва” під назвою "Я та моя "агентура".


Якою б "просунутою" людина чи організація не була, реалізувати власний потенціал вона може лише через свій соціальний ресурс (коло корисних знайомств). Уявімо, що в містера А є певний класний продукт, а у містера Б він приблизно рівний за якістю продукту містера А, але містер А знає особисто 1000 людей, а містер Б знає особисто 5000 людей. Питання: хто буде успішнішим? Щось підказує, що містер Б, – він володіє більшим колом зв’язків і його бізнес буде ефективнішим.

 

Коло зв’язків ми жартівливо називаємо „агентурою”, а цілком серйозно – „соціальним ресурсом”.
Дехто подумає: „Теж мені новина; і без тренінгу зрозуміло, що коли хороших знайомих багато – це добре, а коли мало – погано". Але існує прикрий факт, що за рівнем сукупного соціального капіталу (тобто за рівнем дружності і взаємодовіри) Україна відстає від розвинутих країн, що негативно позначається в тому числі і на нашій економіці.
Допомогти людям розвинути свій соціальний ресурс і покликаний тренінг "Я ТА моя „АГЕНТУРА”".
Серед заявлених тем:
– як конвертувати знайомства в успіх;
– як використовувати соціальні зв’язки для підсилення позиції на переговорах;
– як отримати доступ до важливих для Вас людей (поки що особисто незнайомих);
– як „вибратися зі шкаралупи” та як знайомитися впевненіше;
– як справляти позивне враження під час знайомства;
– як підтримувати наявні зв’язки.
Спікери і тренери: Ігор Чорний – педагог, співзасновник і координатор "Центру громадянської дипломатії"; Василь Левицький – журналіст, письменник, співзасновник "Центру громадянської дипломатії".
Організаційний внесок – 25 гривень (дві перерви на каву).
Дізнатися більш детальну інформацію і реєструватися на захід можна за цим посиланням: fb.com/events/805723763122435, або за номером 099 -66–55–964.
Адреса проведення тренінгу: м. Кропивницький, пров. Василівський, 10 (5-ий поверх), Креативний ІТ-простір KOWO.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама