Анонси

У Кропивницькому розкажуть де шукати фінансування для реалізації проектів

. 986

 

15 березня у Кропивницькому відбудеться тренінг «Фандрейзинг та фінансове управління в громадських організаціях».

 

fan

Як повідомляють організатори, під час заходу учасники дізнаються, де шукати фінансування для реалізації своїх проектів, як писати проектні заявки та як грамотно управляти фінансовими ресурсами громадської організації.

Цей тренінг буде корисний керівництву неурядових організацій, фінансовим директорам, бухгалтерам, фандрейзерам, координаторам донорів. Під час одноденного навчання учасники зможуть опанувати основи фандрайзингу та фінансового менеджменту для громадського сектору, дізнаються більше про пошук коштів на реалізацію проектів та як дотримуватися фінансової стратегії організації.
Захід триватиме 15 березня з 9:00 до 17:30.

У програмі тренінгу:

• Як писати грантову заявку: мета, цілі, проблема.

• Формування проектного бюджету.

• Складові фінансового менеджменту: планування, організація бухгалтерського обліку, аудит ГО та моніторинг.

• Виконання фінансової стратегії організації та аналіз результатів

З учасниками тренінгу працюватимуть:

• Анастасія Козловцева – керівниця департаменту міжнародних зв’язків/ Фандрейзер Transparency International Україна;

• Сергій Гераськін – фінансовий директор Transparency International Україна.

Кількість учасників обмежена. Для участі в заході запрошуються представники місцевих громадських організацій Кропивницького. Участь у заході безкоштовна. Організатори забезпечують харчування та роздаткові інформаційні матеріали. Хто бажає взяти участь може зареєструватися до 18:00 12 березня 2019 року за посиланням: http://bit.ly/2SpQs0i

Про успішний відбір вас повідомлять організатори додатково після реєстрації. З питаннями щодо заходу звертайтеся до регіонального координатора ТІ Україна Галини Скальської: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Довідково: цей тренінг було розроблено та буде проведено Transparency International Україна в рамках проекту, що впроваджується через діяльність USAID/ENGAGE, що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact. Зміст цього тренінгу – виняткова відповідальність Pact та партнерів з впровадження і не обов'язково відображає погляди Агентства USAID чи Уряду США

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама