Анонси

У Кропивницькому відкриють виставку витинанок

. 2734

 

1 березня о 12:00 в художньо-меморіальному музеї О.О.Осмьоркіна відбудеться відкриття персональної виставки творів кропивницької художниці Ольги Коломієць «Українське бароко у витинанках Ольги Коломієць».

 

bar

На виставці презентується 27 витинанок із серій: «Птахи», «Козаки» та «Мистецька спадщина», які в переважній більшості є сучасними авторськими інтерпретаціями знакових творів українського образотворчого та декоративного мистецтва. 

Довідково: відкриття виставки відбудеться в рамках нового музейного мистецького проекту серії художніх виставок «Лауреати обласної премії в галузі архітектури, геральдики та вексилології і декоративно-прикладного мистецтва імені Якова Паученка» до дня народження видатного зодчого Якова Паученка.

Ольга Коломієць - член Національних Спілок художників та майстрів народного мистецтва України, лауреат обласної премії в галузі архітектури, геральдики та вексилології і декоративно-прикладного мистецтва імені Якова Паученка в номінації «декоративно-прикладне мистецтво».
Учасник міських, обласних, всеукраїнських, міжнародних виставок образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва. Твори знаходяться в фондах музеїв міста Кропивницького, в приватних колекціях в Україні та за кордоном.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама