Школярів Кіровоградщини запрошують спробувати себе у ролі журналістів

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 1345

 


Факультет філології та журналістики Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка у партнерстві з Агенцією сталого розвитку «Хмарочос» запрошують учнів ЗОШ І-ІІІ ступенів Кіровоградської області взяти участь у конкурсі «Шкільна журналістика», який буде проводитися в таких номінаціях.

 

26798

Тема особливої уваги цього року – роль активної молоді у змінах в громадах.

Для участі в конкурсі необхідно до 2 квітня 2019 року надіслати поштою (у тому числі електронною) або передати власноруч роздруковані матеріали із заявкою (форма додається).
Адреса: Україна, 25006, Кропивницький, вул. Шевченка, 1, кафедра журналістики, видавничої справи та редагування (аудиторія № 409 п'ятиповерхового корпусу). Електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Оголошення переможців і вручення нагород відбудеться 19 квітня 2019 року на факультеті філології та журналістики Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка. Про точний час і місце вручення нагород учасників буде поінформовано додатково.
Перед церемонією нагородження відбудуться тренінги та майстер-класи з журналістики, які проведуть відомі журналісти м. Кропивницького. Запрошуються всі охочі.

«Майбутній журналіст»
До конкурсу приймаються індивідуальні журналістські матеріали. Жанр публікації обирається автором.
ВИМОГИ ДО ОФОРМЛЕННЯ СТАТЕЙ
1. Обсяг: 1-2 сторінки формату А-4.
2. Шрифт: Times New Roman, 14 кегль, інтервал 1,5. Поля: з усіх боків – 2 см.
3. Розміщення: у верхньому лівому куті вказати прізвище та ім'я автора і навчальний заклад. Нижче великими літерами – ЗАГОЛОВОК. Далі з нового рядка основний текст.

«Фотожурналіст»
До конкурсу подаються тільки авторські фотографії, які б яскраво представляли життя Вашого міста, селища, села у всьому його різноманітті. Формат за вибором автора, але не менший 10 × 15. Прохання: для конкурсу обрати не більше 3 фотографій.

«Тележурналіст»
До конкурсу подаються самостійно підготовлені, відзняті й змонтовані відеоматеріали, які показують життя Вашого навчального закладу. Приймаються індивідуальні або групові роботи. Готовий сюжет потрібно завантажити на YouTube-канал, у заявці подається посилання на нього.

«Рецензія/Відеорецензія на книгу»
До конкурсу подаються самостійно підготовлені, аналітичні текстові або відеорецензії на книги, що побачили світ у 2015-2019 роках і не входять до шкільної програми. Текстова рецензія оформлюється згідно з вимогами до номінації «Майбутній журналіст», відеорецензія – згідно з вимогами до номінації «Тележурналіст».

“Лонгрід”
До конкурсу подаються індивідуальні авторські матеріали, оформлені на лонгрід-платформах, наприклад Tilda.

Додаткову інформацію можна одержати в координатора конкурсу – Шульги Дмитра Олександровича, телефон 0638462717

Адреса: Україна, 25006, Кропивницький, вул. Шевченка, 1, кафедра журналістики, видавничої справи та редагування (аудиторія № 409 п'ятиповерхового корпусу).

Електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Координатор конкурсу — Дмитро Шульга, телефон 0638462717.

 

G

Сподобалася стаття?

Кировец
Реклама