файно сусід

У Кропивницькому презентують молодіжний арт-проект

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 877

Відбудеться виставка студентських художніх робіт «Грані творчості» в рамках музейного молодіжного арт-проекту «Нова генерація».

Як повідомляють організатори, 15 березня о 14:00 в художньо-меморіальному музеї О.Осмьоркіна відбудеться відкриття виставки 30 художніх робіт студентів кафедри образотворчого мистецтва та дизайну мистецького факультету Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені В. Винниченка.

Започаткований художньо-меморіальним музеєм О.О.Осмьоркіна експозиційно-виставочний мистецький проект «Нова генерація» має на меті виявлення серед студентської художньої молоді яскравих талановитих особистостей в сучасному образотворчому мистецтві України і передбачає влаштування персональних та колективних виставок, а також видання тематичних буклетів з мистецтвознавчими статтями та репродукціями творчих доробків.

- Назва виставки «Грані творчості» – невипадкова, роботи студентів представлені різними видами, жанрами, техніками образотворчого мистецтва, як традиційними, так і пошуковими, що дає можливість розкрити та представити нові грані вже відомих речей. Тематика, представлених на розгляд глядача, творчих студентських робіт різноманітна так само, як і способи вираження, однак спільним є прагнення до пошуку нового, до самовираження та самореалізації за допомогою засобів образотворчого мистецтва, - каже куратор виставки, кандидат педагогічних наук, старший викладач, член Національної Спілки майстрів народного мистецтва України Юлія Малежик.

G

Сподобалася стаття?

Кировец
Реклама