Анонси

Від вечора класичної музики до виставки ляльок: арт-заходи в бібліотеці Чижевського

. 1117

Протягом 19-24 березня в обласній бібліотеці ім. Д. Чижевського триватимуть виставки, круглий стіл, музичний вечір та кінопоказ.

Як повідомляють організатори, вхід на всі заходи - вільний.

З 20 березня до 380-річчя від дня народження українського військового, політичного і державного діяча, гетьмана війська запорозького, голови козацької держави Івана Мазепи у відділі обслуговування користувачів працює книжкова виставка «Іван Мазепа – славетний гетьман України».

19 березня о 13.30 у відділі документів з питань медицини та охорони здоров’я відбудеться засідання круглого столу «Туберкульоз, ВІЛ-інфекція, СНІД. Профілактика захворювань», присвячений боротьбі зі СНІДом і туберкульозом. Сьогодення вимагає підвищення обізнаності про глобальні епідемії, профілактичні методи та можливості ліквідації цієї хвороби. Для гостей і учасників круглого столу будуть представлені експозиції «День фтизіатра», «Туберкульоз: чи можливо його зупинити?».

19 березня о 17.30 відділ мистецтв запрошує на музичний вечір сучасної класики. Виступають професійні музиканти: Ольга Терещенко, Наталя Шевченко, Олена Коваленко. Запрошують насолодитися камерним концертом живої музики.

21 березня о 13.00 у відділі документів з економічних, технічних та природничих наук відбудеться відкриття виставки «Лялькові сузір’я». Це унікальна експозиція ляльок ручної роботи майстринь Кропивницького, приурочена до Всесвітнього дня лялькаря, що відзначається 21 березня. На виставці представлені ляльки на будь-який смак, колір і розмір, виконані в різних техніках декоративно-ужиткового мистецтва.

21 березня о 14.00 в рамках Всесвітнього дня поезії у відділі обслуговування користувачів відбудеться гурман-вечір «Поезія – музика слів» і презентація книжкової виставки «Світ української поезії». На книжковій виставці «Поетичні перлинки» (відділ абонемента) представлені кращі зразки світової та української поезії. Серед відомих класичних перлин є твори молодих поетів, які торують свій шлях в поезії через сучасність.

22 березня о 10.00 у відділі краєзнавства відбудеться регіональна історико-краєзнавча конференція «Кіровоградська область. 80 років в історії Центральної України».

24 березня о 15.00 запрошуємо глядачів на безкоштовний показ фільму «Коли падають дерева» (реж. Марися Нікітюк, країна: Україна, 2018 р.) в рамках фестивалю «Нове українське кіно». Показ відбувається за підтримки Державного агентства України з питань кіно та у співпраці з компанією "Артхаус Трафік".

Поширюйте

Коментуйте


Реклама