Анонси

У Бобринецькій громаді відбудеться молодіжна кіномайстерня

. 985

 

24 березня у Бобринці відбудеться майстерня з виготовлення короткометражних фільмів.

 

kino

Як повідомляють на сайті міської ради, з собою взяти необхідно взяти на вибір – повітряну кулю червоного кольору, дзеркальце, капелюшок, листи в конвертах, старі листівки, книгу, карту міста, або якусь іншу цікаву річ на ваш вибір.

Очікуваний результат: практичні навички учасників (розробка ідеї відео, створення сценарію, організація виробничого процесу, продакшн, монтаж, промоція, командна робота тощо); створення пілотного кінопродукту, який буде спільним результатом учасників за час майстерні; тестування моделі навчання кіновиробництву.

Запрошені тренери: Артем Луценко, Ольга Луценко (Frame Studio Kropyvnytskyi)
Менторський супровід у подальших кроках - Ірина Ткаченко, кординаторка проекту «Голос громади в місцевому самоврядуванні» (ГО «Громадські ініціативи України»).

Програма заходу

9.30-10.00 - Реєстрація, вітальна кава

10.00-10.30 - Теоретичний модуль 1. Візуальне мистецтво: формати, підходи, жанри. Навіщо це Бобринецькій громаді?

10.30-11.00 - Теоретичний модуль 2. Кейси. Кіномистецтво як можливість розказати про своє місто та громаду

11.00-12.30 - Робота в групах: розробка ідеї та концепції урбаністичної відеопоезії. Підготовка сценарію. Обговорення сценарію, підготовка до зйомок.

12.30-13.00 - Кава-перерва

13.00-14.30 - Зйомки

14.30-15.30 - Лабораторія монтажу.

15.30-16.00 - Рефлексія. Презентація урбаністичної відеопоезії.

Місце проведення: Територіальний центр, вул. Миколаївська, 47 Вхід вільний.

Захід відбувається у рамках проекту «Мандрівний кінофестиваль Бобринецької громади», що втілюється ГО «Центр територіального успіху» (проект "Голос громади в місцевому самоврядуванні" програми USAID "Децентралізація приносить кращі результати та ефективність" (DOBRE) та за підтримки ГО «Громадські ініціативи України», яка є регіональним партнером програми USAID DOBRE в Кіровоградській області»).

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама