файно

У Кропивницькому вчителів навчатимуть анімації

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 1331

10 квітня з 11.00 до 17.00 у Кропивницькому для вчителів з Кіровоградщини різних спеціальностей проведуть заняття з створення мультфільмів.

Bambi 750x584

Як повідомляють організатори, навичками створення мультфільмів із педагогами поділяться експерти студії "Ridni Animation" (м. Київ), які приїдуть на запрошення команди "Team Europe Кропивницький".

У рамках зустрічі виступить із презентацією можливостей, які виникають у процесі євроінтеграції України, співголова Правління Ради експертів, членкиня команди "Team Europe Кропивницький" Вікторія Талашкевич. Також частиною зустрічі стане створення мультфільму, в якому візьмуть участь всі присутні, і демонстрація результатів роботи широкому загалу.

Участь у заході відбувається на конкурсній основі.

Основні вимоги до учасників:

- робота у школі із дітьми

- наявність ідей щодо створення мультфільмів

- розуміння шляхів подальшого поширення отриманого досвіду.

Щоб взяти участь необхідно заповнити анкету, пройти відбір і отримати запрошення на зустріч (електронною поштою чи телефонним дзвінком) у понеділок, 8 квітня.

Зверніть увагу, що для учасників із районів, у разі якщо їм прийде запрошення на участь, буде компенсовано вартість проїзду автобусом \ потягом (за наявності квитків і за умови повної участі у заході - з 11.00 до 17.00).

Заявки приймаються до 5 квітня. 

 

G

Сподобалася стаття?

Реклама