Анонси

Жадан презентує у Кропивницькому нову збірку поезій

 Автор: Ірина Маслюкова. 2161

 

28 березня о 16:00 в обласній бібліотеці для юнацтва ім. Є. Маланюка Сергій Жадан презентує книгу «Антена».

 

55 tn

«Антена» Сергія Жадана – це 80 нових віршів, написаних автором упродовж останніх двох років. За словами Жадана: «Написані за останній час вірші – це своєрідний поетичний щоденник, тому «Антену» можна назвати «поетичним звітом».

Нова збірка є частиною трилогії, дві попередні її частини – «Життя Марії» і «Тамплієри».

Невідомо, на чому тримається чутливість «Антени», але це 80 спроб упіймати коливання повітря, вловити перетікання в просторі невидимих радіохвиль, відчути на дотик час, у якому ми живемо, яким ми дихаємо, який ми проговорюємо. Час, кожен доторк до якого лишає опік. Час, у якому приватні щоденникові записи можуть виявитися воєнною хронікою, а біблійні історії – ранковими новинами.

Нагадаємо, після презентації книги о 19:00 у Fusіon Club відбудеться концерт музично-поетичного проекту «Жадан і Собаки».

Довідково:Сергій Жадан (1974 р. н.) – український поет, прозаїк, перекладач та громадський активіст.
Народився у місті Старобільськ Луганської області в україномовній родині. Закінчив Харківський державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди, а згодом в ньому ж навчався в аспірантурі. Захистив дисертацію, присвячену українському футуризму.

Згодом – викладач кафедри української та світової літератури університету, а також віце-президент Асоціації українських письменників. Із 2004 року – незалежний письменник. Є членом Комітету з Національної премії України імені Тараса Григоровича Шевченка. Перекладає з німецької, польської, білоруської та російської мов.

Автор численних поетичних збірок, романів, оповідань, повістей.

 

 

Поширюйте

Коментуйте