Анонси

У Кропивницькому будуть говорити про захист прав споживачів в контексті євроінтеграції

 Автор: Валерія Жовтун. 1679

 

18 квітня в 11:00 в приміщенні економіко-технологічного інституту імені Роберта Ельворті відбудеться круглий стіл на тему: «Захист прав споживачів в Україні в контексті євроінтеграції».

 

Як повідомляють у Фейсбуці організатори заходу - "Team Europe Кропивницький", під час круглого столу будуть обговорювати чи захищені права споживачів в Україні і як ці процеси зазнають змін у контексті євроінтеграції.

На захід запрошують підприємців, журналістів, громадських діячів, які працюють у сфері захисту прав споживачів та прав людини загалом, а також науковців, які цікавляться цими темами та представників органів влади і місцевого самоврядування.

Програма заходу:

10.30 Реєстрація, чай, кава.

11.00-11.15 Початок. Вступне слово - Вікторія Талашкевич, членкиня команди «Team Europe Кропивницький».

11.15-11.30 «Стан імплементації Угоди про асоціацію Україна-ЄС», Ольга Гріднєва, членкиня команди «Team Europe Кропивницький», викладачка Економіко-технологічного інституту ім. Роберта Ельворті.

11.30-11.45 «Фальсифікація на споживчому ринку: причини і наслідки» - Олена Куликова, голова правління Всеукраїнського громадського об'єднання «Споживча довіра», редакторка однойменного журналу (м. Київ).

11.45-12.00 «Сертифікація в Україні: Нюанси у вимірі євроінтеграції» - Лариса Старікова, координаторка Аналітичного центру Аграрного союзу України (м. Київ).

12.00-12.15 «На що варто звертати увагу споживачам, підписуючи угоди, та які особливості роботи Інтернет-магазинів в Україні» - Інна Стретович, юристка, голова громадської організації «Асоціація захисту прав споживачів+» (м. Луцьк).

12.15-12.30 «Безпечність харчової продукції – законодавство та впровадження системи ХАССП» - Тетяна Васильківська, голова правління громадської організації "Всеукраїнське Братство Бджолярів України".

Телефон контактної особи: 050-321-39-19 (Вікторія).

 

Поширюйте

Коментуйте