файно

У Бобринці оголосили конкурс проектів Громадського бюджету

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 870

 

Бобринецька міська об’єднана територіальна громада оголошує конкурс на реалізацію ініціатив жителів громади, громадських організацій, які мають бажання долучитися до вирішення проблем громади.

 

Як повідомляють на сайті ОТГ, з 15 квітня протягом 30 календарних днів ви можете надсилати проектні заявки, щодо соціальнокультурного розвитку громади.

Заявки подаються відповідно до форми БЛАНКА-ЗАЯВКИ, або у електронному вигляді на платформі громадського бюджету Бобринецької ОТГ за посиланням https://bobrynets.pb.org.ua/.

Умови подання пропозицій:

1. Проекти можуть подавати мешканці, які постійно проживають на території Бобринецької міської об’єднаної територіальної громади та громадські організації, які зареєстровані на території ОТГ.

2. Проекти, які передбачають особистий внесок громадян та громадських організацій матимуть пріоритетне значення.

3. Загальна сума громадського бюджету на 2019 рік 300 000 гривень, вартість однієї проектної заявки не повинна перевищувати 50 000 гривень.

Довідково: Громадський бюджет - це частина коштів з міського бюджету, що йде на фінансування проектів та пропозицій мешканців міста. Автор повинен детально розписати проект: від ідеї – до витрат на його реалізацію.

Один автор може подати тільки один проект, зібравши необхідну кількість підписів на підтримку своєї ініціативи. Після цього проект повинен отримати позитивну оцінку фахівців міськради або спеціально створеної експертної групи. Далі – фінальне голосування, на якому мешканці самі визначають які проекти будуть реалізовані в їхньому місті. Переможці отримують фінансування і зацікавлені в ефективному використанні виділених коштів.

 

G

Сподобалася стаття?

Реклама