Анонси

На відкритті виставки в Кропивницькому розіграють картину відомого київського художника

. 2603

 

В галереї «Єлисаветград» 20 квітня о 14:00 (велика зала) відкриється виставка Андрія Кулагіна «Пишу, як дихаю».

 

kart

Картина під розіграш

Як повідомляють організатори, Андрій Кулагін - один з найяскравіших художників України, знаний в світі.

До речі, на відкритті виставки розігруватиметься графічна робота (пастель) художника «Міський пейзаж».

andrey kulagin malerklasse 01

Довідково: Андрій Кулагін народився в Казахстані в 1961 році. І вже більше двадцяти років живе в Україні. Сьогодні він відомий київський художник, володар широкого творчого діапазону: графік і живописець, автор майстерних акварельних композицій, реалізує свої ідеї в жанрі пейзажу і натюрморту, портрету та історичної картини. Ним написані портрети багатьох видатних особистостей сучасності - Папи Римського Іоанна Павла II, піаніста Святослава Ріхтера, політика Віктора Черномирдіна, акторів Михайла Козакова і Богдана Ступки, нунція Ватикану в Україні, послів та дипломатів різних країн і багатьох інших.

Андрій Кулагін - єдиний художник на пострадянському просторі, що двічі отримав нагороди Ватикану за внесок у розвиток культури. Його портрет Іоанна Павла II знаходиться в галереї Ватиканської бібліотеки серед парадних зображень інших понтифіків, написаних Тіціаном, Рембрандтом, Брюлловим. Прихильність реалістичній школі не заважає художнику експериментувати з формою і кольором в нових жанрах. Результатом таких експериментів стала персональна виставка в Центрі сучасного мистецтва в Парижі.

Сьогодні картини художника знаходяться в приватних колекціях і галереях Австрії, Австралії, Великої Британії, Ватикану, Німеччини, Італії, Лівії, Нідерландів, Польщі, США, Словаччини, Франції, Росії, України.
Андрій Кулагін не тільки професійний художник, а й професійний богослов, автор ряду фундаментальних біблійних досліджень, психолог.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама