файно

У Кропивницькому говоритимуть про глобальну зміну клімату

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 1020

23 квітня молодь запрошують на інформаційно-просвітницьку платформу «Адаптація до глобальної зміни клімату в Україні».

Захід відбудеться о 11.00  в Орхуському центрі екологічної інформації обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Д. І. Чижевського (відділ документів з економічних, технічних та природничих наук, ІІ поверх) з метою відзначення Дня довкілля.

Інформаційно-просвітницька платформа «Адаптація до глобальної зміни клімату в Україні» розрахована на студентську молодь, насамперед майбутніх фахівців-екологів та природознавців.

- Вчені всього світу  наголошують: "Нинішнє покоління –  останнє, яке може ще щось зробити, аби змінити ситуацію". Тому мета заходу – підвищити рівень обізнаності молоді  стосовно глобальних змін клімату, вмотивувати її замислитися не тільки над проблемою кліматичних змін, а й над питаннями її вирішення, що надалі дасть змогу активно долучитися до збереження довкілля, - кажуть організатори.

До виступів, інформаційних повідомлень та спілкування з молоддю запрошені науковці, керівники та спеціалісти Департаменту екології та природних ресурсів Кіровоградської обласної державної адміністрації, Регіонального офісу водних ресурсів у Кіровоградській області, Кіровоградського обласного центру з гідрометеорології, Інституту сільського господарства Степу НААН, викладачі провідних вузів міста, представники громадських організацій екологічного спрямування: ГО «Флора», ГО «ЕКО ЛІГА ЦЕНТР».

Питання, що розглядатимуться: зміна клімату;  наслідки та способи адаптації, тенденції зміни клімату на Кіровоградщині; агрокліматична оцінка умов вирощування сільськогосподарських культур на Кіровоградщині; оптимізація сівозмін у контексті змін клімату; здоров’я населення в контексті глобальних змін клімату.

Вхід – вільний.

G

Сподобалася стаття?

Реклама