файно

У Кропивницькому відбудеться серія тренінгів із креативного письма

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 803

З 14 травня з 17:00 по 20:00 у Кропивницькому відбудеться серія тренінгів "Азбука тексту: від А до Я".

У чому сила простого тексту? Як самому редагувати свої тексти? Де відшукати тему? Як створити інтригу? Чи потрібні метафора та іронія у постах?

Про все це - і ще про купу корисних речей, - буде йти мова під час курсу, що його розробила Наталя Фенько. Курс "Азбука тексту: від А до Я" стартує на базі Бізнес-школи "WAKE UP" вже 14-го травня і триватиме вісім тижнів. Ми запланували для вас заняття щовівторка (кожне триватиме три години, з 17.00 до 20.00).

Вартість участі - 3000 грн. / з людини. Набираємо невелику групу, тому поспішайте зареєструватися і зробити передоплату.

Телефонуйте чи пишіть (Вайбер, Телеграм), щоб записатися у Школу і дізнатися більше: 050-321-39-19 (Вікторія Талашкевич) і 066-328-40-48 (Жанна Січкар).

Крім корисної практичної інформації, теоретичних викладок і спілкування в тісному колі однодумців, учасники та учасниці отримають робочий зошит і презентаційні матеріали. Також ви зможете випити чай / каву, щоб підкріпити свої сили під час занять, а після іспиту отримаєте сертифікати і фоторепортаж!

G

Сподобалася стаття?

Реклама