Анонси

Молодь з Кіровоградщини запрошують на Всеукраїнську теренову гру

. 1147

 

Молодь Кіровоградщини запрошують відвідати Всеукраїнську спортивно-патріотичну теренову гру «Звитяга-2019», яка відбуватиметься з 9 по 12 травня на Волині.

 

zv

Як повідомляє прес-служба громадської організації «ВМР «Національний Альянс», «Звитяга» – це гра, яка з 2006 року виховує свідомих громадян, гуртує молодь навколо ідеї боротьби за українську державність та поглиблює знання про Українську повстанську армію.

Про теренову гру: учасники «Звитяги» об’єднуються у дві команди – сотні (від 100 до 200 учасників). На чолі кожної сотні стоїть сотенний. Основна цінність сотні – прапор, втрата якого означає поразку в грі. Мета – здобути прапор супротивника і зберегти свій до завершення гри. Але для цього необхідно подолати цілу сотню протилежної команди. Саме тому у кожного гравця на руці знаходиться символ життя – пов’язка. Зірвана пов’язка – смерть у грі.

Учасником теренової гри може стати кожен охочий віком від 16 до 28 років, за умови попередньої реєстрації та оформлення страхування. На грі суворо заборонено курити, вживати алкоголь та нецензурну лексику.

Реєстрація на теренову гру «Звитяга-2019» за посиланням.

Реєстрація триває до 3 травня.

Деталі: http://zvytjaga.org.ua/

Організатори заходу: ГО «ВМР «Національний Альянс» за підтримки Міністерства молоді та спорту України.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама