Анонси

У травні відбудеться молодіжний ІТ-фестиваль Vesnasoft

. 2814

 

На проведення в Кропивницькому молодіжного ІТ-фестивалю Vesnasoft-2019 команда зібрала 30 000 грн на спільнокошті.

IMG 4064

Фото з минулорічного Vesnasoft

Цьогорічно фест триватиме з 10:00 до 17:00 18 травня (провулок Василівський, 10 (3, 4, 5 поверх). Вхід традиційно вільний.

Vesnasoft-2019 включатиме у себе виставку ІТ-технологій від ІТ-компаній, дизайнерських студій, магазинів техніки, навчальних закладів міста, а також змагання з програмування, обмежене в часі.

Виставка ІТ-технологій.
Після реєстрації кожен учасник (ним може бути будь-хто незалежно від віку та рівня знань у сфері ІТ) отримує карту з розміщенням всіх учасників виставки. Завдання ― пройти квест (завдання на швидкість) біля тих виставкових експонатів, які вказані на карті і отримати позначку на карті.
Після проходження всіх квестів ті учасники, які мають найбільшу кількість позначок, беруть участь у розіграші призів.
На виставці можна не брати участь у квестах, кожен гість фестивалю зможе проглянути експонати або спробувати пройти завдання без мети отримати позначку для того, щоб взяти участь у розіграші.
Зареєструватися на виставку можна у будь-який час, починаючи з 10:00 до завершення фестивалю.

ІТ-змагання.
Цього року змагання проходитимуть на мові програмування Javascript. Знання цієї мови є обов’язковим для учасників.
Реєстрація на змагання відкрита до 4 травня. Після закриття реєстрації кожен учасник отримає завдання, за результатами якого буде проведено відбір.
У день фестивалю, 18 травня, о 10:00 буде проведено формування команд учасників.
Змагання триватимуть до 16:00.
Після їх завершення відбудеться презентація роботи кожної команди і обрання переможців самими ж учасниками змагань.

Після нагородження переможців змагань і переможців розіграшу після пройдення квестів, всі гості будуть запрошені на святкове чаювання з тортом.

Відзначимо, на спільнокошті команда соціального проекту Школа програмування “Ш++” збирала необхідні для організації заходу кошти. 30 тис. грн потрібні були для того, щоб надрукувати афіші, футболки, придбати обід для учасників змагань, торт, подарунки.

Довідково: Vesnasoft ― щорічний ІТ-фестиваль для школярів і студентів з міста Кропивницький і Кіровоградської області (останні декілька років збирає молодь також з інших міст України: Київ, Одеса, Дніпро, Львівська область).
15 років тому фестиваль було започатковано у формі конкурсу для юних програмістів. П'ять років тому вперше проведено у фестивальному форматі з виставкою ІТ-технологій, квестами для всіх гостей заходу, змаганнями та презентацією проектів.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама