Анонси

У Кропивницькому покажуть фільм «Людина з табуретом»

. 1187

 

11 травня кропивничани матимуть змогу переглянути фільм про подорож довжиною в життя «Людина з табуретом».

56997536 2322306781376977 8988365909047377920 n

«Людина з Табуретом» I «Human with a Stool» – документально-пригодницький фільм про останню подорож мандрівника та режисера Леоніда Кантера. У 2004 на звичайній київській кухні студенти вигадали просту, але безумну гру «З Табуретом до океану»: донести чотири дерев’яні табурети до чотирьох океанів.

 У фільмі показано останню, четверту подорож до Тихого океану, що тривала рік. Леонід знімав усе, що його оточує, що і обернуло його життя на кіно. Повернувшись в Україну мандрівників зустрічає полум’я війни.

Стрічка «Людина з табуретом» мала бути маніфестом одвічній силі людських мрій і її потужних дій. Проте сценарій змінило саме життя, а точніше – подорож, яку безстрашний мрійник вирішив здійснити останньою. Режисер Ярослав Попов не міг залишити цю подію поза стрічкою, тому первинний задум пережив трансформації і фільм перетворився на філософсько-пригодницький байопік.

- Цей фільм — для всіх, перед ким постає щоденний вибір між бажаннями та обов’язками. Хто замислюється: їхати з України чи залишатися, бути непомітним чи говорити про себе вголос, відступати чи докладати зусиль всупереч обставинам. Цей фільм — для кожного, хто має мрію, - відзначають організатори.

В рамках показу команда фільму представлять стрічку та розповість історію її створення.

Вартість квитків 70 грн. Квитки можна знайти: Mozaїka - центр освіти та розвитку (вул. Пашутінська, 47, другий поверх, запитати адміністратора), написати в особисті повідомлення Alevtina Storozhevska або забронювати ТУТ.

Показ  відбудеться в приміщенні Креативного ІТ-простір KOWO за адресою пров. Василівський, 10, 5 поверх.

Початок о 20:00.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама