файно

Громади Кіровоградщини можуть взяти участь у проекті щодо прав людини

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 1144

Оголошується набір на участь у проекті «Розвиток громад, що заснований на правах людини» для громад Кіровоградської області.

В сучасних умовах України відбувається процес децентралізації і змінюється система управління територіями, яка сама по собі має сприяти демократизації, розвитку самоврядування і участі мешканців великих і маленьких населених пунктів у процесі прийняття рішень.
Розвиток на рівні місцевої громади – у сфері охорони здоров’я чи освіти, культури, охорони правопорядку, у комунальних питаннях, місцевій інфраструктурі, соціальній допомозі, у подоланні гуманітарної кризи чи ін. повинен бути здійснений на основі прав людини та для захисту прав людини.

Громадська організація «Територія успіху» оголошує конкурс на участь у проекті «Розвиток місцевих громад, що заснований на правах людини» для громад Кіровоградської області.

В результаті конкурсу буде відібрано 2 команди.

Відібрані команди пройдуть навчання, проведуть під керівництвом досвідчених коучів моніторинг рівня використання підходів заснованих на правах людини в у власних громадах, отримають підтримку по впровадженню підходу, що заснований на правах людини у розвитку місцевої громади.
До участі у проекті запрошуються сформовані команди - представники ОТГ Кіровоградської області, які готові діяти на користь та розвиток своєї громади та реалізувати міні-проекти по просуванню стандартів та принципів прав людини в порядок денний життя громади.

Умови участі та порядок формування команди від громади для участі в проекті:
- До складу команди має увійти по 4 представники місцевої влади, що приймають рішення, або ж впливають на прийняття рішень; 4 представники громади (активісти громадських організацій, освітяни, молодь, журналісти). Тобто, команда має складатися з 8 осіб;
- Команда має бути готовою в повному складі взяти участь у триденному навчальному тренінгу в кінці червня(дати можуть коригуватись);
- Команда має бути готовою провести інформаційно-просвітницький публічний захід про цілі проекту в громаді;
- Команда має розробити проект (за консультаційної підтримки експертів), цільовою групою якого можуть бути вразливі групи населення( молодь, діти, жінки, літні люди, учасники АТО, сім’ї загиблих в АТО, національні меншини та ін.);
- Команда має бути спроможною відзвітуватись про фінансову та змістовну діяльність в рамках підтриманого проекту для фінансової звітності;
- Команда отримає міні грант для реалізації проекту, максимальний розмір якого становить 20000 грн. Діяльність за проектом необхідно буде реалізувати протягом трьох місяців.
- Для більш успішного перебігу діяльності та координації команда має обрати поміж себе координатора;

Як стати учасником проекту «Розвиток місцевих громад, що заснований на правах людини»
- заповнити аплікаційну форму за посиланням
- не пізніше 10 травня 2019 р.
- переконатися, що ваша заявка прийнята.

Результати набору учасникам буде повідомлено не пізніше16 травня 2019 року

За результатами конкурсу буде відібрано 2 громади.


Термін дії проекту:
Квітень 2019 – січень 2019.

Ініціатива в Кіровоградській області впроваджується громадською організацією «Територія успіху» у рамках проекту ПРООН "Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні", що реалізовується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії.

Контактні особи:
Інга Дуднік
(050)-975-69-17
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

G

Сподобалася стаття?

Реклама