Анонси

У Кропивницькому відбудеться безкоштовний бізнес форум з питань впровадження системи НАССР

. 1863

В Україні впроваджена європейська модель контролю за якістю та безпечністю харчових продуктів - НАССР (Hazard Analysis and Critical Control Point), яка дозволяє аналізувати та контролювати небезпечні фактори хімічного, мікробіологічного та фізичного походження від сировини до обігу та споживання готової продукції. Належна реалізація програм НАССР дозволяє не тільки знизити ризики, пов'язані із харчовими отруєннями споживачів, а й удосконалити технологічні процеси виробництва та покращити якість продукції.
З метою проведення роз’яснювальної роботи та підвищення рівня обізнаності про особливості впровадження системи НАССР в Україні фахівці Асоціації з інтеграції НАССР, Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області та LCG INTEGRATION проводять BUSINESS FORUM HACCP IN UKRAINE. Захід присвячений розробці, запровадженню та забезпеченню функціонування процедур, заснованих на принципах системи НАССР.
BUSINESS FORUM HACCP IN UKRAINE - це комунікаційний майданчик для обговорення євроінтеграційних змін у харчовому законодавстві та демонстрація сучасних дієвих інструментів впровадження системи безпечності харчових продуктів.
Для обговорення проблем та актуальних питань на форумі зустрінуться провідні українські експерти з питань впровадження системи НАССР, представники Держпродспождивслужби, керівники компаній, пов’язаних з виробництвом та обігом харчових продуктів, представники наукових та освітніх профільних закладів. Форум дає можливість для представників бізнесу отримати відповіді на питання безпосередньо від представників контролюючих органів (Держпродспоживслужби).
Форум відбудеться 29 травня в приміщенні Кіровоградської обласної філармонії. Участь у заході є безкоштовною, зареєструватися можна за посиланням 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама