Анонси

Від енергозбереження до архітектури: у Кропивницькому відбудеться інвестиційний форум

. 1757

 

28 травня з 10:00 до 16:00 триватиме інвестиційний форум TIME to INVEST на тему «Будівництво. Енергозбереження. Архітектура».

 

57623782 315479329133424 5808323190526574592 n

Як повідомляють організатори - міська рада міста Кропивницького спільно із Конфедерацією будівельників України та громадською організацією «Центральноукраїнська спілка будівельників», метою форуму є конструктивне обговорення актуальних питань у сфері будівництва та енергозбереження, напрацювання спільних пропозицій для розвитку галузі будівництва та формування стратегії розбудови міста, розширення партнерських контактів та налагодження взаємовигідного співробітництва.

Під час заходу учасники:

- дізнаються про тенденції розвитку енергозберігаючих технологій в Україні та впровадження новітніх технологій у сфері будівництва;

- отримають об'єктивний аналіз ринку та ексклюзивну експертну інформацію з перших вуст;

- ознайомляться з діючими програмами та проектами міжнародної допомоги, що діють в Україні.

Крім того, буде можливість познайомитись з потенційними бізнес-партнерами, провести попередні переговори та встановити нові ділові контакти.

Відвідувачі форуму матимуть можливість оглянути експозиції виставки-презентації, яка об'єднає на одному майданчику пропозиції як популярних девелоперів міста та області, так і мало відомих профільних компаній, які продемонструють свої досягнення у будівельній та енергетичній сферах, ознайомлять потенційних клієнтів з асортиментом своєї продукції та послуг.

До участі у заході запрошуються провідні спеціалісти будівельної та енергетичної галузей, архітектори та дизайнери, міжнародні експерти та представники проектів міжнародної технічної допомоги, студенти профільних навчальних закладів та журналісти, представники влади та місцевого самоврядування, зацікавлені у залученні інвестицій.

Захід відбуватиметься на базі ПАТ «НВП «Радій». Участь у форумі - безкоштовна за умови попередньої реєстрації ТУТ.

 

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама