Анонси

У Кропивницькому презентують програму для розвитку міста "Активні громадяни"

. 889

13 травня з 14.00 до 15.30 у кабінеті 215 міськради Кропивницького Агенція сталого розвитку «Хмарочос», регіональний партнер Програми Британської ради «Активні громадяни»/«Active Citizens» на Кіровоградщині, запрошує на зустріч-презентацію можливостей програми для розвитку міста, локальних громад області.

За 2018 рік реалізації Програми фасилітаторами Агенції проведено серію тематичних навчань для жителів міста та області, ОТГ, за результатами яких було підтримано 6 проектів соціальної дії в рамках конкурсу міні-грантів Програми.

Під час зустрічі відбудеться презентація підтриманих проектів – це можливість дізнатися, як знаходити ресурси для втілення своїх ідей, як залучати однодумців до вирішення локальних проблем у своїй громаді.

○○○○
Додаткова інформація. “Активні громадяни” – програма Британської Ради для молоді у галузі міжкультурного діалогу і соціального розвитку, проте не виключає участі інших категорій населення. Проект стартував в 2009 році та реалізується більше ніж у 52 країнах світу.

Мета проекту полягає у сприянні соціальним змінам і забезпеченні сталого розвитку шляхом створення і розбудови мережі лідерів із залученням молодіжних організацій, які є рушіями реформ у своїх громадах та надання їм знань та навичок, що сприятимуть побудові відносин між людьми на засадах рівності та рівних можливостей, поваги до різноманіття, вміння вести безконфліктний діалог.

Партнери заходу: Департамент з питань економічного розвитку, торгівлі та інвестицій Міської ради міста Кропивницького

Вхід вільний. Початок реєстрації з 13.50

Координаторка зустрічі: Ірина Ткаченко, директорка Агенції сталого розвитку «Хмарочос» (097) 693-11-63

Поширюйте

Коментуйте


Реклама