Анонси

У Кропивницькому відзначатимуть День Європи

. 1693

18 травня з 10.00 до 14.30 у Ковалівському парку у рамках відзначення Дня Європи в Україні відбудеться «Єврофест – 2019».

evro

«Єврофест - 2019» об’єднує діяльність євроклубів Кіровоградщини та проєвропейські громадські ініціативи. Цього року активну участь беруть 34 євроклуба м. Кропивницького та Кіровоградської області, громадські організації «Полонія», «Нашіте Хора», «Розвиток», «Союз вірмен України в Кіровоградській області», «Інтелігенція ромів Кіровоградщини».

Як повідомляють організатори, у рамках фесту будуть працювати творчі майстерні, інформаційні та ігрові майданчики, де можна буде отримати інформацію про можливості навчання та волонтерства в Європі, взяти участь у цікавих іграх, вікторинах, конкурсах.

Про європейські цінності, глобальні цілі десятиліття, особливості історії та культури країн Європейського Союзу можна буде дізнатись під час презентацій євроклубів Кіровоградщини та національних товариств.

У рамках роботи Європейського містечка планується проходження цікавих станцій квесту на тему: «Глобальні цілі сталого розвитку».

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама