Анонси

Виставка короваїв та благодійні концерти: у Кропивницькому відбудеться «Калиновий спів»

. 1757

 

18-19 травня в приміщенні Кіровоградської обласної філармонії відбудеться ХХVІІІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс вокально-хорового мистецтва «Калиновий спів».

5780

Як повідомляють організатори - обласний Центр народної творчості, «Калиновий спів» щороку залучає до пісенного дійства близько двох тисяч аматорів з різних областей.

У цьогорічній конкурсній програмі своє мистецтво представлять солісти, дуети, тріо, квартети, вокальні ансамблі Кіровоградщини, гості з Вінницької, Київської, Миколаївської, Полтавської, Херсонської, Чернігівської областей.

Фестивальні заходи розпочнуться 18 травня о 9.00  на площі Героїв Майдану та святкової ходи з нагоди відзначення Дня Європи в Україні.

О 10.00 на подвір’ї обласної філармонії відбудеться презентація творчої делегації міста Світловодська та традиційний ритуал уквітчання кущів калини, посаджених на честь 10-ї, 15-ї та 25-ї річниць фестивалю.

У рамках проведення фестивалю в фойє філармонії відбудеться виставка декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Калиновий розмай», на якій цього року свої кращі вироби демонструватимуть народні умільці Світловодська. Окрасою «Калинового розмаю» завжди є виставка короваїв, презентованих творчими делегаціями районів, міст, об’єднаних територіальних громад нашого краю та гостей з інших областей України. Також у фойє буде розміщена фотовиставка «Калиновий дивосвіт».

Під час церемонії урочистого відкриття на сцені до фестивальної емблеми – гілки калини – щороку пов’язується новий рушник, спеціально вишитий народними майстринями окремого району чи міста області. Цього року така честь надана делегації міста Світловодська.

За традицією під час фестивалю за участю аматорських колективів області та гостей проводяться благодійні концерти в обласному госпіталі для ветеранів війни та у парку культури і відпочинку «Ковалівський».

Програма заходу:

18 травня

10.00

Презентація творчої делегації міста Світловодська

Традиційне уквітчання калини, посадженої на честь фестивалю

10.30

Відкриття виставки «Калиновий розмай» майстрів декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва міста Світловодська

Виставка короваїв

11.00

Урочисте відкриття фестивалю

Конкурсна програма

Благодійні акції

19 травня

11.00

Нагородження та заключний концерт переможців фестивалю.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама