Анонси

У Кропивницькому відбудеться зустріч з композитором

. 990

 

20 травня відбудеться творча зустріч з сучасним композитором, мистецтвознавцем   Олександром Щетинським. Він презентує авторську книгу "Лінії. Перехрестя. Акценти - Композитор Леонід Грабовський", відзначену Всеукраїнською премією з музикознавства «PRIMUS INTER PARES-2018».

 

Захід "Шлях і доля українського композитора" запланований о 13.00  у відділі мистецтв бібліотеки імені Чижевського. Як відзначають організатори, це спільний проект обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Д.Чижевського та музею музичної культури ім. К.Шимановського.

Книга "Лінії. Перехрестя. Акценти - Композитор Леонід Грабовський" є першим виданням, присвяченим видатному українському композиторові. Зібрані матеріали відтворюють життєвий і творчий шлях митця, містить чимало фактів і відомостей, необхідних для осмислення епохи, в якій Леоніду Грабовському випало жити та працювати. Значну частину книги містять бесіди Олександра Щетинського та Леоніда Грабовського. В аналітичному розділі представлено статті музикознавців і композиторів, а також самого Леоніда Грабовського з аналізами своїх творів. Велику цінність має епістолярій – листи Грабовського до друзів і колег, написані в 1960-1990-ті роки. Книга побачила світ у 2018 році у видавництві “Акта”.

На захід запрошують усіх шанувальників української музики. Презентація відбудеться за адресою: вул. Велика Перспективна, 24. Вхід - вільний.

 

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама