Хто замовив Катю Гандзюк: Кропивницький приєднається до всеукраїнської акції

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 1019

 

18 травня о 12:00 кропивницькі активісти приєднаються до всеукраїнської акції “Україна питає: хто замовив Катю Гандзюк?”.

ann

Як повідомляють організатори, таким чином небайдужі кропивничани відгукнулися на заклик ініціативної групи друзів Каті Гандзюк провести подібні акції у всіх містах і містечках України і запитати Генеральну прокуратуру та Службу безпеки, що відбувається у справі Каті і чому вже дев’ять місяців суспільство не може почути від них чіткої відповіді.

Також учасники адресують це питання новообраному президенту Володимиру Зеленському, оскільки відтепер саме він гарантуватиме права і свободи громадян України.

“Ми закликаємо вийти на площі всіх, хто не готовий миритися зі спробами силових відомств злити та зам’яти справу про замовне вбивство, організоване політиками на найвищих державних посадах, - йдеться в повідомленні про проведення акції. - Ми закликаємо вийти та нагадати всім, що нас не можна вбивати. Що Україна, в якій за два роки організовано та не розслідувано більше 50 замовних нападів на проукраїнських активістів - потребує негайних змін”.  

На акцію, яка відбудеться біля пам’ятного знаку Віктору Чміленку, запрошують представників медіа, блогерів та небайдужих громадян.  

Контактна особа: Тетяна Бородіна, тел.: 066-321-02-72.

Нагадаємо, Кропивницький вже не вперше долучається до ініціативи “Хто замовив Катю Гандзюк”.

Довідково: 31 липня 2018 року на херсонську активістку Катерину Гандзюк було здійснено напад - на неї вилили літр сірчаної кислоти. Після трьох місяців страждань і боротьби за життя 4 листопада Катя померла. Друзі Каті створили ініціативу “Хто замовив Катю Гандзюк”, в рамках якої разом з провідними українськими журналістами провели розслідування і висловили свою версію про замовників убивства. Вони вважають, що до нападу причетні голова Херсонської облради Владислав Мангер, екс-голова Херсонської облради Андрій Гордєєв та на той момент його заступник Євген Рищук. Проте весь час після нападу незрозумілі речі відбуваються зі слідством у справі: від затримання поліцією непричетної до нападу особи до зміни правової кваліфікації злочину.

Фото з архіву "Гречки"

 

G

Сподобалася стаття?

Реклама