Машина часу - подорож у 50 років

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 820

 

“Я п’ю до дна за тих, хто в морі...” - ми всі знаємо багато композицій цього легендарного гурту. На піснях “Машини часу” виросло декілька поколінь. Наші дідусі та батьки скажуть, що цей колектив творив ще тоді, коли “тексти були зі змістом”.

 

image1 copy

Так воно і є. Ні багато, ні мало, але “Машина часу” відзначає своє п’ятидесятиріччя творчого шляху. Погодьтесь, солідна цифра. Цей гурт вже став легендою рок-музики і не втрачає своєї популярності й донині. За весь цей час у гурту не було жодної творчої паузи або розпаду команди. Учасники вірні своїй музиці, дружбі, покликанню.

Правду кажуть: як ти човен назвеш, так він і попливе. Те ж саме трапилось і з гуртом Андрія Макаревича. “Машина часу” - це подорож крізь роки у молодість, юність та зовсім дитячі роки. І те, що гурт “живий” і до нашого часу, зовсім не випадковість. Це надзвичайний талант створювати композиції, які будуть актуальними у всі часи. І у будь-якій важливій життєвій ситуації ти розумієш, що це лише “новий поворот” і те, що він нам принесе, зможемо дізнатись тільки повернувши за нього.

Святкування золотої дати творчості не може бути тихим та сором’язливим. Тому “Машина часу” організовує всесвітнє турне не містами та країнами, а континентами. Не останнє місце займає у цьому списку і Україна. Так, дійсно, нам несказанно пощастило! Дізнатись більш детальну інформацію про концерт у Києві можна за посиланням: https://kiev.ticketsbox.com/mashina-vremeni-50-rokiv/ .

Не гайте часу на роздуми, купуйте квитки на неймовірний виступ “Машини часу” прямо зараз за допомогою квиткового оператора TicketsBox. Коли ви ще зможете насолодитись живим виступом легенди рок-музики? Щоб обрати потрібний концерт, переходь сюди: https://mashina-vremeni.ticketsbox.com/ . Вже за хвилину після завершення угоди і оплати, квитки автоматично прийдуть на вказану електронну пошту. А далі - справа техніки. Такі квитки не обов’язково роздруковувати, достатньо показати при вході з екрану телефона.

І пам’ятайте, що не варто прогинатись під мінливий світ. Нехай краще він підігнеться під нас!

 

 

G

Сподобалася стаття?

Реклама