Анонси

У Гайвороні розкажуть про реформу децентралізації

 Автор: Валерія Жовтун. 1426

 

Сьогодні, 27 травня, в Гайвороні в рамках всеукраїнської інформаційної кампанії "Я – Громада!” влаштують публічну дискусію на тему децентралізації.

579

Як повідомляють менеджери проекту, публічна дискусія «Об'єднання громади: успіхи, реалії та виклики у контексті нового етапу реформи децентралізації» відбудеться в сесійній залі Гайворонської районної ради (пл. Героїв Майдану, 5). Триватиме захід з 16.00 до 18.00 (реєстрація починається о 15.30).

До участі у заході запрошуються представники сільських та міських рад, представники соціальних та комунальних служб, фермери та підприємці (у тому числі великі), керівники молодіжних груп (організацій, шкільне самоврядування), представники громадських, зокрема місцевих, організацій та медіа.

Довідково:  всеукраїнська інформаційна кампанія «Я – громада!», організована спільними зусиллями Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України та Програми «U-LEAD з Європою». Інформаційна кампанія «Я – Громада!» охопить 39 населених пунктів у різних областях України. Вона має на меті інформувати населення про реформу децентралізації та її аспекти, зокрема, у сфері освіти та охорони здоров'я, підвищити обізнаність громадськості щодо її сутності, продемонструвавши найкращі практики вже існуючих об'єднаних територіальних громад (ОТГ), а також заохотити громадян стати агентами змін.

 

 

Поширюйте

Коментуйте