Анонси

У Кропивницькому стартував Фестиваль австрійського кіно

 Автор: Анастасія Дзюбак. 1804

З 1 червня бібліотечний кіноклуб в ОУНБ ім.Д.Чижевського пропонує глядачам фестиваль «Тиждень австрійського кіно», який проводить в Україні Австрійський культурний форум та компанія «Артхаус Трафік» в рамках двостороннього Року культури. Початок показів – о 18.00.
Австрійський кінематограф - це глибокий психологізм і оригінальний погляд на життя, різнобарв’я жанрів від романтичних комедій та музичних стрічок до гострих соціальних драм, бойовиків, якісних документальних фільмів та історичних драм.
Звертаємо увагу, що усі фільми демонструються мовою оригіналу з українськими субтитрами.
Вхід - вільний.

1 червня - ЗЕМЛЯ
Країна: Австрія, 2019
Хронометраж: 115 хв.
Жанр: документальний фільм
Режисер: Ніколаус Ґейрхальтер
Ми ходимо по ній щодня. Ми оремо її, копаємо і буримо, покриваємо бетоном. Ми наносимо її на карту та вимірюємо; ми малюємо по ній наші кордони; і ми уявляємо, що вона належить нам…

8 червня - МАШИНА КОХАННЯ
Країна: Австрія, 2019
Хронометраж: 96 хв.
Жанр: комедія
Режисер: Андреас Шмід
У ролях: Томас Штіпсіц, Клаудія Коттал
Учасник музичного дуету Георгій втрачає друга і напарника. Без копійки в кишені та даху над головою він вирішує стати альфонсом і задовольняти жінок за гроші.

15 червня - ПРОГРАМА КОРОТКОГО МЕТРУ ARS ELECTRONICA-2018
Колекція короткометражок представляє анімаційні стрічки, відеоарт, найкращі документальні та ігрові фільми австрійського фестивалю Ars Electronica-2018 в Лінці, який вже 8-й рік є партнером Тижня австрійського кіно в Україні. У ролях: Макіта Самба, Альба Рорвахер («Щасливий Лазар»).

22 червня - АНДЖЕЛО
Країна: Австрія, Люксембург, 2018
Хронометраж: 110 хв.
Жанр: історична драма
Режисер: Маркус Шляйнцер
Відень, початок XVIII століття. Африканський хлопчик-раб Анджело потрапляє під опіку графині: вона вирішує хрестити його і дати йому освіту.

Покази відбуваються в актовій залі обласної бібліотеки ім.Д.І.Чижевського за адресою: вул. Велика Перспективна, 24.

Поширюйте

Коментуйте