Анонси

В обласному центрі представлять оновлену «Спортивну мапу Кропивницького»

. 1622

Агенція сталого розвитку «Хмарочос» запрошує на презентацію проекту «Спортивна мапа Кропивницького. Апгрейд», що відбудеться 7 червня у CBN: Центральноукраїнському бюро новин.

Автором проекту є Євген Савранський, який представив карту в грудні 2017-го року. Створити даний картувальний проект вдалося завдяки підтримці директорки агенції сталого розвитку «Хмарочос» Ірини Ткаченко.

На початку 2019-го року проект «Спортивна мапа Кропивницького. Апгрейд» був підтриманий програмою «Активні громадяни» Британської ради. На отримані кошти було проведено навчання зі створення картувальних проектів у Google My Maps, виготовлено інформаційно-навігаційну продукцію, завдяки якій ще більше людей дізнаються про спортивні можливості Кропивницького.

Під час презентації автори «Спортивної мапи Кропивницького» розкажуть про оновлення карти, поділяться інформаційно-навігаційними матеріалами, подальшими планами, розкажуть про можливості програми «Активні громадяни» для міста та області.

Он-лайн навігатор «Спортивна мапа Кропивницького» є першим в Україні проектом із картування міста за спортивною ознакою.

Захід розпочнеться об 11.00.

2019 05 19MAPS4

Поширюйте

Коментуйте


Реклама