Анонси

Фініш змагань «Зіркове ралі» проведуть у Кропивницькому

. 1813

Фініш традиційного «Зіркового ралі» власників класичних транспортних засобів вироблених до 1989 року відбудеться у Кропивницькому.

 

 Звездное ралли 2019 плакат 10

Про це повідомив директор-командор «Зіркового ралі» Дмитро Григорьєв

11 липня відбудеться головний старт в багатьох обласних центрах України, звідки екіпажі одночасно вирушають до м. Кропивницький, де фінішують не пізніше 17.00 12 липня.

В наступні два дні відбудуться аматорські перегони по дорогах Кіровоградської області, святкові заходи на честь 105 річниці Бессарабського автопробігу за участю вітчизняних автомобілістів, який у 1914 року проїхав по цих містах, та виставка старовинних авто. 

Правила «Зіркового ралі» дуже прості і діють вже на протязі століття. Учасники змагань повинні дістатися до фінішу з мінімальною кількістю штрафних балів, які будуть нараховуватись суддями у разі запізнення (або передчасного прибуття) екіпажу на фініш кожного етапу, за екстрене технічне обслуговування на трасі та за використання сторонньої технічної допомоги.

На старті екіпажі отримують Контрольний Талон, де Організатори позначать основні деталі дорожньої ситуації маршруту з локацій старту, контролю проходження та фінішу кожного етапу, а також норми часу, яку розраховано з урахуванням віку кожного авто. Всі засоби сучасної електронної навігації у ралі дозволені. В програму змагань включені також спеціальні ділянки для екіпажів-учасників з ускладненою навігацією та змагання зі швидкісного маневрування на закритому майданчику.

Судді ретельно пломбують капоти авто на старті кожного етапу, ремонт дозволений тільки протягом 90 хвилин у технічному парку після закриття фінішу кожного етапу.

Учасники ралі можуть стартувати з будь-якого обласного центру України, зазначеного у додатку - «Дорожня Карта».

Двічі учасники змагань минулих сезонів, на запрошення галереї «Елисаветград» короткочасно зупинялись у чудовому місті Кропивницький. Цього року Оргкомітет «Зіркового Ралі» користуючись нагодою та запрошенням Міського Голови Андрія Райковича планує зробити тут загальний фініш та заключну виставку техніки.

Автомобільне свято та нагородження переможців відбудеться 14-ого липня на центральному майданчику міста біля театру ім.. М. Кропивницького починаючи з 10.30 за підтримки мерії міста та партнерів ралі.
У стартах попередніх сезонів приймали участь більш 70 екіпажів зі всіх куточків нашої країни, а також закордоні власники класичних авто.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама