Анонси

У Кропивницькому екссуддя Верховного суду презентує книгу про новітню історію

. 1492


18 червня о 17:00 в актовій залі Кіовоградської обласної універсальної наукової бібліотеки ім.Д.І.Чижевського відбудеться зустріч із Віктором Шишкіним - автором книги "Чому я був проти?"

62606861 2235076613243720 8413167842769240064 n

Тема зустрічі: "Новітня історія України очима екссудді Конституційного суду". Передусім автор книги мав на меті висловити свої погляди щодо подій, які мали місце у громадському житті нашої країни, через оприлюднення правових актів, до створення яких він був причетний. Згодом до цих текстів додалися авторські коментарі, розмова з давнім другом та фотододаток - спогад.
Можливо, пропонована книга дасть змогу читачеві інакше подивитися на особливості роботи судді Конституційного Суду України. У збірці вміщено судові рішення Конституційного Суду України, стосовно яких автор як суддя Конституційного Суду України офіційно висловлював незгоду через оприлюднення Окремих думок – спеціальних актів, передбачених і захищених законом.
Позиції автора також викладені в анотаціях до кожного судового Рішення та в наукових статтях щодо предмета конкретного Рішення.
Книга покликана привернути увагу громадськості до можливих альтернативних кроків у вирішенні суспільно важливих проблем, на яких наполягав автор, перебуваючи на посаді судді КСУ.
Зустріч організована з нагоди виходу у видавництві "Темпора" книги Віктора Шишкіна "Чому я був проти?"
Запрошуємо кропивничан і гостей міста до актової зали на захід.
Вхід – вільний.
Адреса: м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 24.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама