У Кропивницькому студенти презентують виставку витинанок

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 1207

25 червня о 14:00 в художньо-меморіальному музеї О.О.Осмьоркіна відбудеться відкриття виставки творчих робіт «Витинанкою про ВСЕ».

 

af

Виставку підготували студенти кафедри образотворчого мистецтва та дизайну мистецького факультету ЦДПУ імені Володимира Винниченка в рамках музейного молодіжного арт-проекту «Нова генерація» до Дня молоді.

Експозицію виставки складають понад шістдесят творчих робіт в техніці витинанки студентів ІІ та ІІІ курсів із серій: «За мотивами творів Володимира Винниченка», «Архітектурна спадщина Єлисаветграда», «Збереження флори та фауни України», «Польська витинанка», «Дерево життя», «Вазон», «Янголи-охоронці», створених у 2018-2019 роках в рамках навчальної дисципліни «Декоративно-прикладне мистецтво» та дисципліни за вибором студента «Етнодизайн».

Довідково: Витинанка - це різновид українського народного декоративного мистецтва, який має давні традиції. У наш час мистецтво витинанки набуло свого «другого дихання» Представлені на виставці витинанки, виконані в традиційних техніках, вирізняються декоративністю і чіткістю форм, лаконічністю й вишуканістю зображувальних засобів. Втілені у витинанках образи базуються на любові до рідної землі, оселі, родини, знанні історії, культури, мистецтва, літератури і передбачають свідоме розуміння потреби захисту цих національних цінностей.

 

G

Сподобалася стаття?

Реклама