Анонси

У Компаніївській громаді вирішать як допомогти безпритульним тваринам

 Автор: Ірина Маслюкова. 1823

9 липня о 9.00 у смт Компаніївка (біля фонтану) громадські діячі, представники влади та небайдужі жителі, журналісти зберуться на «Майстерні агентів змін», щоб обговорити та скласти план дій, як допомогти безпритульним тваринам.

 

kom

Як повідомляють організатори, про власний досвід допомоги безпритульним тваринам у Кропивницькому розкажуть представники громадської організації «Бім» (Кропивницький).

У фокусі - ініціатива директорки «Кіровоградська правда» Олени Данилишин “Налий води тварині”, яка вже набрала обертів у Кропивницькому.

Як запустити інформаційно-просвітницьку кампанію у Компаніївській громаді, щоб змінити свідомість людей по відношенню до домашніх тварин, які інколи стають безпритульними. Ініціативу у свої руки бере завідуючий відділенням ветеринарної медицини Компаніївського ветеринарного коледжу БНАУ Олексій Омельчук разом з командою волонтерів.

Громада перейде до дій – як за допомогою електронної петиції можна отримати кошти з місцевого бюджету на стерилізацію безпритульних тварин. Як досягти максимального - про це представники Агенції сталого розвитку "Хмарочос".

Захід відбудеться в рамках проекту "Голос громади в місцевому самоврядуванні" за підтримки Програма DOBRE USAID Ukraine - USAID Україна. Партнером Програми DOBRE на Кіровоградщині є Спілка "Громадські ініціативи України" та Агенція сталого розвитку "Хмарочос"

 

Поширюйте

Коментуйте