Анонси

На Кіровоградщині відбудеться авіаційний фестиваль

. 5580

17 серпня о 10:00 у с. Федорівка відбудеться авіафестиваль.

 

aviaf9

Як повідомляють на сайті Первозванівської сільради, на аеродромі “Федорівка” відбудеться авіафестиваль на підтримку авіаційних видів спорту на Кіровоградщині, за участю “ТОВ Технополь-Агро”, ППВК “Технополь” та ТОВ “Льотна Школа “Форсаж”.

В програмі: політ групою, літаки: К-10; АТ-3; Тесnamp 2006T; Як-52; Ра-23 Aztec, вищий пілотаж літаків Як-52, повітряний бій часів ІІ Світової війни. Літаки Як-52, демонстраційні стрибки з парашутом спортсменів-парашутистів (точність приземлення, купольна акробатика).

Крім того, відбудуться ознайомчі стрибки з парашутом, ознайомчі польоти на літаках: К-10; АТ-3; Тесnamp 2006T; Як-52;Ра-23 Aztec, польоти на вищий пілотаж. Літаки Як-52, змагання на швидкість літака з авто, показові авіа-хімічні роботи, виставка та показові польоти авіамоделей, виступ вихованців військово-патріотичних клубів.

Також на гостей фестивалю чекає виставка автомобілів та озброєння ІІ Світової війни, виставка собак службових порід, турніри з мініфутболу, волейболу, бамперболу та настільного тенісу.

Для дітей розважальні локації та безкоштовне морозиво.

На території аеродрому будуть розташовані ятки зі смачною їжею та холодними напоями. По закінченню свята – дискотека під відкритим небом.

Вхід на територію аеродрому – платний. Вартість квитка – 30 грн.

Усі кошти будуть направлені на розвиток авіаційних видів спорту Кіровоградщини.

Телефон для довідок 066 63 06 780.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама