Анонси

У Кропивницькому відбудеться показ фільмів лабораторії документального кіно

. 1170

10 серпня з 17:00 до 20:00 в актовій залі бібліотеки ім. Д.І.Чижевського відбудеться показ фільмів лабораторії документального кіно для молодих митців Indie Lab 2019.

 

Indie Lab Poster

Український космос та космос власних спогадів, вікно в Мар’їнку та нова міфологія Одеси, інтернет-радіо Закарпаття та казки про переправу; активісти та фотографи, підлітки та доросле життя, людина та всесвіт - це і набагато більше глядач дізнається з фільмів Indie Lab 2019.

Інді Лаб - Лабораторія з кіновиробництва для молодих митців, започаткована 2013 року за підтримки Посольства США в Україні. Протягом двох щорічних сесій лабораторії учасники з усіх регіонів України працюють над монтажем короткометражних документальних фільмів. Інді Лаб сприяє розвитку української школи про-активного документального кіно - кіно як інструменту привернення уваги до болючих соціальних проблем та заохочення діалогу.

Покази відбудуться в обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Д.І.Чижевського за адресою: м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 24.

Вхід - вільний.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама