Анонси

Кіровоградщина: відбудеться фестиваль-конкурс патріотичної творчості

. 3190

 

17 серпня у Світловодську відбудеться відкритий фестиваль-конкурс патріотичної творчості «Дорога до миру».

afisha festyval 1 795x562

Про це повідомляє Світловодська міська рада.

Як відзначають організатори, фестиваль – данина пам’яті воїнам-інтернаціоналістам. Метою фестивалю є об’єднання талановитих авторів і виконавців патріотичної пісні, надання можливості аматорським колективам та виконавцям реалізувати свій творчий потенціал, і таким чином популяризувати українську патріотичну творчість.

До участі в фестивалі запрошуються: аматорські вокальні колективи, вокально-інструментальні ансамблі, музичні акустичні та рок-групи, малі форми (тріо, дуети) окремі солісти, автори-виконавці патріотичної пісні, поети, у творчості яких є авторські твори патріотичної тематики та читці з числа службовців та ветеранів Збройних сил, Національної гвардії, правоохоронних органів України, воїнів-інтернаціоналістів, учасників АТО та ООС, творчі діти та молодь, ветеран праці.

До речі торік фестиваль «Дорога до миру» проходив у Малій Висці. Тоді в фестивалі взяли участь учасники з понад десяти населених пунктів.

Другий тур фестивалю патріотичної та аматорської пісні «Дорога до миру», урочисте відкриття та конкурсна програма, підведення та оголошення переможців і учасників Гала-концерту, стартує о 10:00 17 серпня в Світловодському міському палаці культури.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама