Анонси

У Кропивницькому презентують художню виставку до Дня міста

. 2297

 

18 вересня о 12:00 відбудеться презентація виставки «Живописна палітра Сергія та Анатолія Шаповалових» до Дня міста.

 

Афіша

На виставці представлено понад сорок живописних творів художників, виконаних в різні роки. Зокрема краєвиди історичного центру Кропивницького з пам’ятками архітектури минулих століть, виконані Сергієм Шаповаловим. Та композиції на побутову тематику та квіткові натюрморти Анатолія Шаповалова.

Заслужений художник України Сергій Шаповалов та член Національної Спілки художників України Анатолій Шаповалов з нагоди 265-річчя заснування Кропивницького нагороджені відзнакою міської ради «За заслуги» ІІ ступеню.

Виставку презентують в художньо-меморіальному музеї О.О.Осмьоркіна м. Кропивницький, вул. Архітектора Паученка (Дворцова), 89 тел. (0522) 32-02-33

Довідково: рідні брати Сергій та Анатолій Шаповалови народилися на Кіровоградщині.

Закінчили Київський державний художній інститут, нині Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури, за спеціальністю «живопис».

Багато років працювали художниками-живописцями в Кіровоградських художньо-виробничих майстернях Художнього фонду УРСР.

Є лауреатами обласної премії у сфері образотворчого мистецтва та мистецтвознавства імені Олександра Осмьоркіна в номінації «національна традиція».

Беруть активну участь у міських, обласних, всеукраїнських та зарубіжних виставках. Чимало персональних виставок митці презентували в багатьох містах України та за кордоном. Так, Сергій Шаповалов експонував свої твори в Національному музеї Тараса Шевченка в Києві та в Гвадалахарі в Іспанії. А живописні доробки Анатолія Шаповалова успішно представляються на престижних міжнародних мистецьких аукціонах у Великобританії. Їх картини прикрашають збірки українських музеїв і приватних колекції в нашій країні та за її межами.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама