Анонси

На Кіровоградщині розкажуть як громадам залучати молодь

. 2274

 

19 вересня в Маловисківській міській ОТГ відбудеться тренінг «Інструменти участі для молоді, які допомагають зробити громаду дієвою».

Як повідомляють на сайті Маловисківської міськради, до участі запрошують представників органів місцевого самоврядування громади, які працюють з молоддю та дотичні до молодіжної політики у громаді, представників освітянського сектору (молоді вчителі, заступники директорів шкіл чи відповідальні особи, які займаються керівництвом шкільного учнівського самоврядування, члени молодіжного шкільного парламенту, Молодіжної ради Маловисківської громади), громадські організації та ініціативні групи, які працюють у молодіжній сфері.

У програмі: навчальна сесія з інструментів участі, які може використовувати молодь, презентація досвіду роботи Молодіжної ради Маловисківської громади та його аналіз, дискусійна панель (Що зараз відбувається з Молодіжною радою в громаді? Які є проблеми з МР у громаді і як їх вирішити? Як зробити Молодіжну раду Маловисківської громади дієвою?), розробка дорожньої карти впровадження інструментів участі молоддю у громаді у партнерстві молоді та представників влади.

Триватиме тренінг з 12.00 до 15.00 за адресою: м. Мала Виска, Молодіжний простір «Дієво» (Маловисківська гімназія, вул. Князька, 76).

Вхід вільний. Організатори забезпечують каву-перерву.

Координаторка заходу: Ірина Ткаченко (097-693-11-63, 095-382-34-83).

5fb33f3d4b39fe2945380c24d84b225a L

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама