Анонси

У Кропивницькому презентують освітній проєкт для молоді

. 1167

У Кропивницькому 5 жовтня у Креативному просторі KOWO з 9:00-20:00 відбудеться презентація освітнього проєкту для молоді Challenge Academy.

FB IMG 1567854770761

Про це повідомила Марія Заболотня випускниця освітнього проекту «Challenge Academy», що організовується спільно Klitschko Foundation та DFB-Stiftung Egidius Braun.

«Challenge Academy»-це міжнародний проєкт для 40 підлітків з України та Німеччини, під час якого учасники отримують мотивацію до саморозвитку, формують цілі на майбутнє, та обговорюють виклики, з якими щодня зіштовхуються: вибір професії, відносини в сім’ї та суспільстві, відстоювання позиції тощо.

Місія освітнього проекту «Challenge Academy» полягає в тому, щоб розвинути в учасників навички ХХІ століття, поширити серед підлітків ідею ціннісно-орієнтованого лідерства та спонукати їх до творення суспільства майбутнього.

Марія продовжить цей проєкт у Кропивницькому і організовує освітній проєкт для молоді Challenge Academy.

-Протягом дня люди, що досягли успіху у своїх сферах будуть навчати 35 молодих кропивничан віком 13-17 років гідно приймати виклики, які кидає життя і перемагати у них, боротися за мрії та розвиватися,- відзначила Марія.

Підлітки також сформують свої цілі на майбутнє, дізнаються, як можна заробляти вже в 16, вести свій блог та багато іншого.

Взяти участь у проєкті можна лише за реєстрації ( https://bit.ly/2NnIWEq ).

20190914 110249 copy

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама