У Кропивницькому презентують виставку подружжя митців

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 850

 

3 жовтня кропивничан запрошують на презентацію виставки творів заслужених художників України Анатолія та Галини Кравченків «Акварельна Україна: Одеса-Кропивницький».

Як повідомляють організатори, стартує захід о 15:00 в художньо-меморіальному музеї О.О.Осмьоркіна (вул. Архітектора Паученка (Дворцова), 89).

Виставка відбудеться в рамках музейного мистецького проєкту до Дня художника «В майстерні художника», який має на меті популяризацію творчості українських митців і передбачає влаштування персональних виставок та видання каталогів з інтерв’ю - роздумами художників про мистецтво та життя, репродукціями творів, які яскраво відображають їхні творчі пошуки.

463278

До речі, Анатолій Кравченко неодноразово бував у Кропивницькому, брав участь у різних мистецьких пленерах.

«Для мене - це чудове місто з прекрасними куточками архітектури. Я був вражений, тут можна малювати роками й десятиріччями, весь час знаходячи нові враження та нові мотиви. Ти неначе опиняєшся в якомусь італійському чи німецькому містечку, це абсолютно європейське місто і по архітектурі, принаймні його історичний центр, і головне люди доброзичливі, з гумором, і ти почуваєшся прекрасно», - розповідає Анатолій Краченко в інтерв’ю до каталогу виставки.

На виставці презентують майже п’ятдесят акварелей митців 2003-2019 років виконання, які яскраво відображають жанрові уподобання та особливості притаманного кожному з майстрів індивідуального художнього почерку.

Довідково: Подружжя художників Анатолій та Галина Кравченки - випускники Одеського державного художнього училища ім. Б.М.Грекова та Українського поліграфічного інституту ім. І.Федорова у Львові. Працюють в техніці акварелі, живопису, монументального живопису та книжкової графіки. Улюблені жанри – пейзаж і натюрморт. Брали участь у реставрації настінних розписів театру опери та балету, філармонії та визначних культових споруд в Одесі. Активні учасники всеукраїнських та міжнародних художніх виставок, є членами оргкомітету всеукраїнської та міжнародної виставки «Море акварелі». Численні спільні персональні вернісажі презентувалися в Одесі, Києві, Миколаєві, Очакові, Білгород-Дністровську, Сімферополі, Чернігові, Кропивницькому, інших містах України, а також в Німеччині. Твори зберігаються в зібраннях провідних художніх музеїв України та приватних колекціях в Україні, США, Німеччині, Італії, Ізраїлю, Канади, Росії, Туреччини, Польщі, Франції, Великобританії.

 

G

Сподобалася стаття?

Кировец
Реклама