Кропивницький: на площі Героїв Майдану відбудеться віче

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 3258

Завтра у Кропивницькому о 12:00 відбудеться віче на майдані "Зупини Капітуляцію"

 

ві

Як повідомляють організатори ГО «Справа Громад», принципи та правила Віче: Зупини Капітуляцію:

1.Рух Опору Капітуляції – громадське понадпартійне об'єднання, ініційоване небайдужими громадянами – військовими, волонтерами, дипломатами, активістами, науковцями. Патріотичні політики можуть бути партнерами, але не можуть диктувати свій порядок денний.

2. Віче – це громадська акція, спрямована проти будь-яких спроб влади ухвалити рішення, які призведуть до поразки у війні з Росією, як-от формула Штайнмаєра, "особливий статус" для Донбасу тощо.

3. Просимо дотримуватися рекомендацій, які будуть оголошувати представники Руху під час акції. Недотримання рекомендацій координаторів Руху підсилює ризики провокацій та дезорганізації людей, а отже, ставить під загрозу нашу загальну мету.

4. Лише національна символіка – синьо-жовта, червоно-чорна, кримськотатарська тощо. Жодної партійної символіки.

5. Під час віча просимо бути пильними й обережними, не вступати в полеміку з людьми, які намагаються агресивно доводити свою думку. У разі конфліктів звертаємося до представників оргкомітету, на яких будуть відповідні бейджі.

6. Пам'ятаємо: ми різні, можемо мати різні погляди на політичні, соціальні та економічні питання, але у нас спільна мета - зберегти український суверенітет та не допустити капітуляції. Тому сьогодні ми разом та стоїмо плече до плеча.

Нагадаємо, депутати міськради Кропивницького звернуться до Президента України і Верховної Ради щодо ситуації із погодженням тексту "формули Штайнмаєра".

 

G

Сподобалася стаття?

Кировец
Реклама