У Кропивницькому презентують монографію про туристський потенціал області

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 713

 

8 жовтня о 15.00 у відділі краєзнавства обласної універсальної наукової бібліотеки ім.Д.І.Чижевського відбудеться презентація серії туристських словників (4 словники) та монографії «Ресурсно-туристський потенціал Кіровоградської області».

 

pot

Автори: Олександр Колотуха –доцент, завідувач кафедри менеджменту, економіки, права та туризму Льотної академії Національного авіаційного університету, методист комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді»;

Віктор Соколовський - старший викладач кафедри менеджменту, економіки та туризму Кіровоградської льотної академії Національного авіаційного університету.

В серії туристських словників викладено тлумачення основних термінів та понять, що використовуються у теорії та практиці спортивного туризму та активної рекреації. Видання включають в себе терміни та статті з географії спортивного туризму та активної рекреації й туристсько-спортивної практики.

Також автори представлять монографію, в якій йдеться про географічні особливості Кіровоградської області.

В роботі оцінено ресурсно-туристський потенціал та рекреаційно-туристські ресурси області – природні, соціально-економічні, культурно-історичні. Виконано рекреаційно-туристське районування Кіровоградської області. Авторами визначені туристсько- краєзнавчі можливості області зі здійснення пішохідних походів.

Вхід – вільний.

 

G

Сподобалася стаття?

Кировец
Реклама