У Кропивницькому для підлітків влаштують квест з програмування

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 1181

 

17 жовтня підлітків запрошують на пазл-квест з програмування «Довгий шлях маленького робота Кіні».

bibl

Організовують захід представники ГО ТІМО «Відкриті двері», спільно з Кіровоградською обласною бібліотекою для юнацтва ім.Є.Маланюка, де і проходитиме квест з 13:00 до 16:00.

Пазл-квест «Довгий шлях маленького робота Кіні» - це поєднання теоретичних знань у сфері ІТ з практичними завданнями.

Квест складатиметься з п'яти етапів, на кожному з яких команди учасників отримуватимуть корисні навики з ремонту комп'ютерів, роботи з перифірійними пристроями, написання коду та комп'ютерної графіки. Виконуючи завдання квесту, учасники отримуватимуть фрагменти пазлу, які будуть підказками для фінального завдання. У фіналі команди повинні створити програму для виходу робота Кіні з лабіринту.
Для тих, хто віддає перевагу пасивному сприйняттю інформації буде організовано інфолокацію, де розповідатиметься про видатних особистостей в світі, а також про те, чому важливо вивчати програмування.

Довідково: Ініціатива Meet and Code проводиться за фінансування корпорації SAP, яка надає підтримку та забезпечує ресурсами неприбуткові організації. В Україні Meet and Code реалізується Ресурсним центром ГУРТ, що є партнером Глобальної мережі TechSoup.

 

G

Сподобалася стаття?

Кировец
Реклама