файно

У Кропивницькому Павло Дерев’янко презентує роман

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 1386

 

1 листопада о 13.00 в ОУНБ ім.Д.І.Чижевського в відділі краєзнавства відбудеться презентація дебютного роману Павла Дерев’янка «Аркан вовків».

 

5d5e545708a1a

Книга у жанрі фентезі з елементами альтернативної історії стала першою частиною запланованої трилогії «Litopys Siroho Ordenu».

Про книгу: Рік 1845. Держава Хмельницького вистояла. Майже двісті років тут правлять виборні гетьмани та двопалатний парламент, Червона та Чорна ради, співіснують католицька та православна церкви, мова перейшла на latynku, у небі пливуть цепеліни, а серед людей живуть відьми. На захисті Українського Гетьманату стоять військо Січове, Таємна Варта і химерні лицарі Сірого Ордену, що володіють потойбічними силами…

Про автора:Павло Дерев’янко – письменник, за освітою – перекладач з арабської мови. 2013 року за власний рахунок видав «не для продажу» фантастичний роман-дистопію «Крук». Написав збірку горор-оповідань «Макабра». Улюблені жанри — фентезі та фантастика, горор, детектив, науково-популярні та історичні роботи. Окрім літератури автор захоплюється відеоіграми та мотоциклами. 2019 року вийшов друком його роман «Аркан вовків» у жанрі темного фентезі з елементами альтернативної історії. Це перша частина запланованої трилогії «Litopys Siroho Ordenu».

Захід відбудеться за адресою: м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 24.

Вхід – вільний.

 

G

Сподобалася стаття?

Реклама