На Кіровоградщині відбудеться третій обласний міжкультурний фестиваль

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 822

 

Стартує обласний відкритий фестиваль «Єдина родина в центрі України» 21 листопада об 11:00 в приміщенні музично-драматичного театру ім. М.Л.Кропивницького.

Як повідомляють організатори, фестиваль «Єдина родина в центрі України» приурочений до Міжнародного дня толерантності та Дня гідності і свободи.

Головною метою фестивалю є налагодження міжкультурного діалогу, створення умов для інтелектуального самовдосконалення молоді, творчого розвитку особистості, формування у підростаючого покоління європейського мислення та демократичних цінностей.

До участі у фестивалі запрошуються здобувачі професійної (професійно-технічної), вищої, фахової предвищої та позашкільної освіти; євроклуби, молодіжні організації та представники національних діаспор Кіровоградщини.

Під час заходу будуть представлені майстер-класи, краєзнавчі маршрути, книжкові виставки, тантамарески та інші креативні презентації, які висвітлюють толерантність, рівність, гідність та свободу світових демократичних держав під музичний супровід духового оркестру Центральноукраїнського державного будинку художньої та технічної творчості, а також камерного оркестру «Гармонія» польської діаспори.

Серед запрошених гостей спеціальний гість консул Республіки Польща в Україні Яцек Гоцловський.

 

G

Сподобалася стаття?

Кировец
Реклама