Анонси

У Кропивницькому збиратимуть чашки для сиріт та літніх людей

. 6121

 

З нагоди Дня Святого Миколая, кафе «Ваніль» у Кропивницькому запрошує небайдужих містян заглянути у свої шафки, подивитися, якими чашками та кружками ви не користуєтесь, і з добрим серцем передати їх діткам в інтернати та людям похилого віку у притулки.

 

resize

Ви можете принести чашки у кафе «Ваніль», а організатори акції зобов’язуються розвезти зібрані подарунки по області.

- Кожного з нас щось зігріває – когось теплі обійми рідної людини, когось – приємний спогад, а когось і чашка духмяного чаю, - переконана директорка кафе «Ваніль» Яна Кравчук. - Звісно, ініціюючи акцію «Горнятка для малят», ми розуміємо, що чашки - це далеко не головна потреба дітей, позбавлених батьківського піклування. Але це можливість для багатьох мешканців Кропивницького передати дітям частку свого тепла і долучитися до доброї справи!

Навіть якщо у вас немає коштів чи речей, які б ви хотіли передати дітям, передайте власну чашку. Теплота напою у чашці зігріває і нагадує про того, хто подарував горнятко!

Чашки збиратимуть два тижні – з 1 по 15 грудня, - за адресою: вул. Пацаєва, 11б (це біля супермаркету «Ятрань», поруч із відділенням «Нова пошта»). Кафе працює щодня з 8.00 до 20.00.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама