Анонси

У Кропивницькому відкриють художню фотовиставку “Погляд”

. 1054

 

13 грудня о 15.00 у виставковій залі обласного Центру народної творчості відбудеться відкриття XXIII художньої фотовиставки «Погляд-2019».

Як повідомляють організатори, тема фотовиставки вільна. Це надає можливість кожному з 75 авторів представити свої найкращі роботи, а початківцям оцінити свій рівень і поспілкуватися з досвідченими колегами.

На виставці презентують 80 робіт учасників з різних міст і не лише українських. Тематика робіт різножанрова – від реалістичного до постмодерного спрямування, від аскетичної чорно-білої до насиченої різнобарв’ям кольорової фотографії.

- Художня фотовиставка «Погляд» протягом багатьох років презентує роботи фотомитців, кожен з яких має свій погляд на оточуючий світ, глибинну сутність буття, його красу, осяйність, а подекуди й трагізм, - зазначають в анонсі.

Виставка експонувалась на Кіровоградщині, у Запоріжжі, Кривому Розі, Хмельницькому, Хайфі (Ізраїль). Цього року вона повернулася до Кропивницького, міста, де у 1997 році була започаткована фотоклубом «Колаж» при обласному Будинку народної творчості.

Під час відкриття виставки гостей привітає гурт «Анатомія стихій».

погляд 2019

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама