Анонси

У Кропивницькому презентують спецвипуск альманаху про Інгульський Степ

. 2112

 

14 грудня о 15.00 у відділі краєзнавства бібліотеки ім. Чижевського відбудеться презентація IV випуску альманаху «Інгульський Степ», присвяченому Херсонським Єпархіальним Відомостям.

7869

Приміром, одна зі статей випуску: «До історії церковно-приходських шкіл на території краю: повіти Херсонський, Єлисаветградський та Олександрійський».

Крім цього буде представлено видання „Чечеліївський монастир в документах і спогадах”. До цього видання входять архівні документи з історії заснування Чечеліївського жіночого монастиря Херсонської єпархії, становлення, закриття та подальші події довкола монастирського храму, включно до його зруйнування на початку 1930-х. Також є відповідні спогади та відомості про село Мала Чечеліївка (нині Велика Чечеліївка Новгородківського району Кіровоградської області), де на межі ХІХ-ХХ ст. існував монастир.

Як повідомляють організатори, на зустріч запрошують краєзнавців, істориків, архівознавців, вчителів історії, студентів, учнів, усіх зацікавлених і небайдужих до минувшини Інгульського Степу, правобережного Запорожжя, Задніпровських поселень.

Вхід – вільний.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама