Анонси

На бігунів Кіровоградщини будуть чекати забіги для закоханих та з фарбами холі

. 1644

 

У Кропивницькому представники громадської організації «Клуб прогресивних ініціатив» сьогодні, 12 грудня, під час пресконференції анонсували заходи і проєкти, які чекають на бігову спільноту в 2020-му році.

003 10

Фото "Інформатор"

- Ми бачимо запит від бігової спільноти на те, аби було більше бігових, спортивних і соціальних заходів. Адже учасники бігової спільноти цілорічно виїжджають на певні змагання, старти в інші міста України і навіть за кордон. Тому ми в 2020-му додаємо кілька нових стартів і проводимо тематичні забіги, події і долучаємо ще один соціальний проєкт, - розповів Іван Поліщук, директор Krop Half Marathon, бігового клубу Kro Run Club.

1 січня - “Перша пробіжка 2020”. Старт 12:00 від площі Героїв Майдану (збір біля ялинки).
15 лютого - до Дня святого Валентина “Бігануті і закохані”.
23 березня - клубні закриті змагання Kro Run Club.
Квітень - соціальна акція “Пробіг навколо Кропивницького” (60+ км). Деталі забігу організатори повідомлять згодом.

17 травня - четвертий Krop Half Marathon-2020. Організатори анонсували збільшення маршруту та деяку зміну формату подій. Наразі шукають спонсорів.

79190346 991193234583020 3568162824112832512 n

- У 2020-му році наш напрям - залучення грантів та спонсорів для розвитку соціальних проєктів, - розповів Станіслав Зелінський, голова громадської організації «Клуб прогресивних ініціатив». - Також ми плануємо співпрацювати з іншими видами спорту для організації масових заходів у Кропивницькому, можливо, навіть всеукраїнського рівня.

Червень-грудень - етапи проведення соціального проєкту “Здорове серце”. Мовиться про інформування жителів про небезпеку серцево-судинних хвороб і їх профілактики: спецзустрічі, виготовлення брошур, акції в соцмережах.

Липень - відбудеться кольоровий забіг з фарбами холі.

Також запланований тижневий виїзний кемп Kro Run Club.

На осінь заплановані відкриті бігові тренування у містах Кіровоградської області: Знам’янка, Світловодськ, Помічна, Новоукраїнка, Олександрія.

Жовтень - другий Krop River Trail. Організатори планують розширити маршрут забігу.

Жовтень 2020-лютий 2021 - лекторій “Як почати бігати і уникнути травм”.

Також протягом наступного року по вівторках, середах та неділях відбуваються силові, бігові, оздоровчі тренування.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама